KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17113205
nr 1711 3205
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1950. Olja på pannå, 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 juni 2025
kl 20:38:03
350 kr
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme